Contact us

Our friendly team would love to hear from you.

    or contact us directly at office@cognitum.eu

    ionicons-v5-e

    Thank you for your interest!

    We will contact you as soon as possible.

    Back to homepage
    Web&Mobile development services

    Join our team!

    If you are an expert in area of software development / data science / cloud or quality assurance, and you are looking for new professional challenges, don’t hesitate and send us your CV.

    Senior Business Analyst

    Lokalizacja: Polska

    O pracodawcy

    Jesteśmy Cognitum Services – Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

    Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

    Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

    Dla naszego klienta z branży automotive szukamy aktualnie Senior Business Analyst z językiem niemieckim.

    Zakres obowiązków

    Projekt jest realizowany dla jednego z wiodących niemieckich producentów samochodów i dotyczy rozwoju i rozległej modernizacji systemu zarządzania konfiguracją urządzeń pokładowych w samochodach, wykorzystywanego w stacjach obsługi klienta na całym świecie. Jest on wykorzystywany do napraw elektronicznych samochodów, na całym świecie dla wszystkich marek należących do koncernu.

    Zespół składa się obecnie z 35 osób, a docelowo będzie liczył około 50 osób.

    Praca w biurze we Wrocławiu, możliwość pracy zdalnej.

    Wymagania

    • Java 8
    • Spring Boot
    • JPA (Hibernate)
    • Oracle RDBMS (lub inny relacyjny DB)
    • REST
    • SOAP
    • JMS (IBM MQ)
    • WebSphere Liberty
    • Modelowanie danych i procesów
    • Doświadczenie na stanowisku minimum 3 lata
    • Doświadczenie z UML lub BPMN
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do modelowania (np. Enterprise Architect, Visio)
    • Znajomość programów Word, Excel, JIRA, Confluence
    • Podstawy języka SQL
    • Umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia,
    • Znajomość języka polskiego
    • Znajomość języka niemieckiego B2

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B 120-150 zł/h;
    • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed;
    • Budżet szkoleniowy – ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Narzędzia niezbędne do pracy ;
    • Międzynarodowe projekty.

    Your certified partner!

    Empower your projects with Cognitum, backed by the assurance of our ISO 27001 and ISO 9001 certifications, symbolizing elite data security and quality standards.