Contact us

Our friendly team would love to hear from you.

    or contact us directly at office@cognitum.eu

    ionicons-v5-e

    Thank you for your interest!

    We will contact you as soon as possible.

    Back to homepage
    Web&Mobile development services

    Join our team!

    If you are an expert in area of software development / data science / cloud or quality assurance, and you are looking for new professional challenges, don’t hesitate and send us your CV.

    Azure DevOps

    Lokalizacja: Toruń, Warszawa, Zdalnie

    O pracodawcy

    Jesteśmy Cognitum Services – Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

    Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

    Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

    W 2021 roku znaleźliśmy się w rankingu najlepszych polskich firm z zakresu Big Data, przygotowanym przez Data Magazine!

    Lubisz kontrybuować do projektów Open Source?  Z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

    Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

    Zacznij pracę jako DevOps i wspieraj budowę nowych rozwiązań na platformie Microsoft Azure! Naszym klientem jest lider rynku hurtowej sprzedaży leków.

    Projekt zakłada zmianę architektoniczną w wyniku której nastąpi przejście na nowe technologie.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Administrowanie środowiskami oraz planowanie i kreowanie nowych środowisk;
    • Zarządzanych z poziomu Portalu Microsoft Azure oraz Azure CLI / skryptów IaaC;
    • Utrzymywanie eksploatowanych już rozwiązań oraz ich rozwój opartych o Azure i onPrem, wsparcie w kreowaniu nowych rozwiązań;
    • Administrowanie systemami w zakresie usług IT wspieranych w danym obszarze.

    Narzędzia i technologie:

    Certyfikat Administratora Microsoft Azure Znajomość Windows Server, K8S, Docker, MSSQL, CosmosDB, Azure Service Bus, Redis Cache, Nginx, IIS, Bicep

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu środowiskami na platformie Microsoft Azure;
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami Windows oraz Linux;
    • Bardzo dobrych zdolności analitycznych;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i dokumentowania pracy;
    • Zdolności szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany;
    • Umiejętności budowy wysoko-dostępnych (HA) i bezpiecznych środowisk;
    • Znajomości podstaw bezpieczeństwa aplikacji www.

    Super jeśli masz doświadczenie w pracy w projektach opartych o architekturę mikroserwisów.

    Co możemy zaoferować?

    • Forma współpracy B2B 140-180 zł/h;
    • Pracę w pełni zdalną;
    • Budżet szkoleniowy – ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, monitor, telefon jeśli będzie potrzebny).

    Your certified partner!

    Empower your projects with Cognitum, backed by the assurance of our ISO 27001 and ISO 9001 certifications, symbolizing elite data security and quality standards.