Contact us

Our friendly team would love to hear from you.

    or contact us directly at office@cognitum.eu

    ionicons-v5-e

    Thank you for your interest!

    We will contact you as soon as possible.

    Back to homepage
    Web&Mobile development services

    Join our team!

    If you are an expert in area of software development / data science / cloud or quality assurance, and you are looking for new professional challenges, don’t hesitate and send us your CV.

    Salesforce/Fullstack Developer

    Lokalizacja: Toruń, Warszawa

    O pracodawcy

    Jesteśmy Cognitum Services SA. Świadczymy usługi Software House, zatrudniając najwyższej klasy specjalistów IT zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Zajmujemy się tworzeniem i utrzymaniem oprogramowania, a także automatyzacją procesów biznesowych u naszych klientów. Specjalizujemy się w Data Science, BI Consulting, Intelligent Automation, Demand Forecasting, Consumer Analytics, User Experience, DevOps, E-commerce. Naszymi klientami są firmy z listy Fortune® 100.

    Do innowacyjnego projektu z branży farmaceutycznej poszukujemy Salesforce/Fullstack Developera.

    Twoja praca będzie wiązała się z rozwojem i utrzymaniem rozwiązań na platformie SalesForce – wsparcie backoffice (aplikacje wspierające, webservice, optymalizacja obecnych procesów)

    Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?

    • Realizacja zadań w zadanym terminie i czasie
    • Uczestnictwo we wdrożeniach rozwiązania
    • Współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów i incydentów
    • Dbałość o jakość kodu i wdrażanych rozwiązań
    • Sumienność, dokładność, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
    • Wykonywanie code review

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Minimum czteroletnie doświadczenie w implementacji rozwiązań na platformie Salesforce
    • Znajomość Apex, Aura Components oraz mile widziane doświadczenie z LWC
    • Znajomość współczesnych technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript, RWD
    • Praktyczna znajomość i zrozumienie zasad pracy z systemem kontroli wersji Git
    • Umiejętność pisania i zrozumienie wartości dobrze napisanych testów jednostkowych
    • Doświadczenie w budowaniu integracji z wykorzystaniem REST i SOAP
    • Umiejętność pracy na samodzielnym środowisku developerskim (eksport zmian z sandboxa do repozytorium, odświeżanie sandboxa nowym kodem itp.)
    • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
    • Przestrzeganie dobrych praktyk programistycznych (unit testing, clean code, code review) i stosowanie przyjętych w firmie standardów kodowania

    Jak wygląda współpraca z nami?

    • Będziesz się rozwijać w międzynarodowym projekcie.
    • Współpracujemy w oparciu o kontrakt B2B, przy czym widełki finansowe wynoszą od 110-140 zł/h
    • Przejdziesz pozytywnie proces rekrutacji i zaczniesz współpracę z nami? Świetnie – w podziękowaniu za poświęcony czas, zapłacimy Ci za uczestnictwo w rozmowach technicznych!
    • Troszczymy się o Ciebie- po dwóch miesiącach pracy z nami w 100% pokrywamy koszty prywatnej opieki medycznej w Luxmed na kwotę ponad 1000 zł rocznie.
    • Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny, tak samo jak Twój rozwój – po dwóch miesiącach pracy z nami możesz wybrać dowolny kurs/szkolenie a my pomożemy Ci go sfinansować! Roczny budżet na podnoszenie kwalifikacji to nawet 2400 zł.
    • Elastyczne godziny pracy to z nami standard. To od Ciebie zależy jak zaprogramujesz

    Your certified partner!

    Empower your projects with Cognitum, backed by the assurance of our ISO 27001 and ISO 9001 certifications, symbolizing elite data security and quality standards.