Contact us

Our friendly team would love to hear from you.

    or contact us directly at office@cognitum.eu

    ionicons-v5-e

    Thank you for your interest!

    We will contact you as soon as possible.

    Back to homepage
    Web&Mobile development services

    Join our team!

    If you are an expert in area of software development / data science / cloud or quality assurance, and you are looking for new professional challenges, don’t hesitate and send us your CV.

    Kotlin Developer

    Lokalizacja: Zdalnie

    O pracodawcy

    Jesteśmy Cognitum Services – Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

    Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

    Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

    Lubisz kontrybuować do projektów Open Source?  Z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

    Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

    Dla naszego klienta z branży logistycznej szukamy aktualnie Kotlin Developera.

    Zakres obowiązków

    Dołączysz do zespołu pracującego nad centralnym systemem w środowisku klienta, który agreguje i przetwarza dane: czujniki IoT umieszczone w kontenerach gromadzą dane na temat właściwości fizycznych przesyłki (temperatura, wstrząsy itp.) oraz lokalizacji geo (w tym geofencing).

    Zespół to w tym momencie około 20 osób.

    Praca jest 100% zdalna, a godziny pracy 8-18.

    Wymagania

    • Co najmniej 4 lata doświadczenia przy rozwijaniu aplikacji mikroserwisowych na platformie AWS;
    • Bardzo dobra znajomość Kotlin;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym języku na co dzień będziesz komunikować się z zespołem);
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień GIS i związanych z nimi rozwiązań (np. PostGIS)
    • Certyfikacja AWS (przynajmniej na poziomie Associate)
    • Znajomość Angular i Typescript

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B 800-1200 zł/dzień;
    • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed;
    • Budżet szkoleniowy – ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Narzędzia niezbędne do pracy ;
    • Międzynarodowe projekty.

    Your certified partner!

    Empower your projects with Cognitum, backed by the assurance of our ISO 27001 and ISO 9001 certifications, symbolizing elite data security and quality standards.